STEAM EDUKACINĖ VEIKLA „ŽAIDŽIU PROFESIJAS“ ŠIAULIŲ LOPŠELIO-DARŽELIO „PUPŲ PĖDAS“ STEAM CENTRE

Lapkričio 8 dieną „Kaštoniukų“ grupės ugdytiniai, ikimokyklinio ugdymo pedagogės dalyvavo paskutinėje Šiaulių lopšelio-darželio „Pupų pėdas“ STEAM veikloje „Žaidžiu profesijas“. STEAM veikloje „Ugniagesys – Gaisrininkas“ vaikai, stebėdami edukacinį filmuką, susipažino su gaisrininko profesija, stikliniame inde „gesino ugnį“, rinko pipetėmis vandenį į vienkartinius indelius, eksperimento metu sužinojo, kad ugniai degti reikalingas deguonis, įvertino, kokiame indelyje surinkta daugiau vandens? STEAM veikloje „Burnos higienistas“ ugdytiniai susipažino su burnos higienisto profesija. Užsidėję akinius ir vienkartines kaukes, mokėsi naudotis planšete, žaisdami edukacinį žaidimą „Burnos higienistas“, valė, taisė dantukus, mokėsi kaip taisyklingai valytis dantukus. STEAM veikloje „Kosmonautas“ vaikai susipažino su kosmonauto profesija, planetomis, iš balto modelino nulipdė „Mėnulį“, su dantų krapštukais įspaudė Mėnulio „kraterius“, juos stebėjo per padidinamuosius stiklus, lipdinius priklijavo lentoje. STEAM veiklose „Žaidžiu profesijas“ vaikai tyrinėdami, eksperimentuodami inovatyviais būdais, plėtė žinias apie ugniagesio, burnos higienisto, kosmonauto profesijas, mokėsi naudotis planšete, įgijo naujų skaičiavimo, matavimo, tyrinėjimo, mokėjimo mokytis, aplinkos pažinimo, sakytinės kalbos mokėjimų, žinių ir įgūdžių. Už aktyvų dalyvavimą Šiaulių lopšelio-darželio „Pupų pėdas“ programos „Augu su STEAM – tyrinėju, kuriu, atrandu“ veiklose „Kaštoniukų“ grupės vaikams buvo įteikti pažymėjimai.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2022 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS