STEAM darbų projektas „TRYPČIOJA EŽYS TARP LAPŲ“

„Šermukšniukų“ grupės ugdytiniai kartu su ikimokyklinio ugdymo mokytojomis Lina Rimkiene, Vaida Letukaite-Kondrotiene ir mokytojų padėjėja Laima Žaliene dalyvavo Klaipėdos lopšelio – darželio „Žemuogėlė“ organizuotame respublikiniame ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo įstaigų vaikų kūrybinių STEAM darbų projekte – parodoje „TRYPČIOJA EŽYS TARP LAPŲ“.

Vaikai stebėjo ir tyrinėjo darželio teritorijoje augančius lapuočius ir spygliuočius medžius. Ieškojo įvairios gamtinės medžiagos: kankorėžių, riešutų, įvairių gėlyčių, įvairių formų lapų, šermukšnių ir kitokių uogų. Parsinešę į grupę lapus lygino pagal formą, spalvą. Grupavo ąžuolo, liepos, šermukšnių, klevo lapus ir juos klijavo ant lipnios juostos. Lygino lapų dydžius, ieškojo didžiausio ir mažiausio lapo. Dėliojo atkartojančias, įvairias uogų, kankorėžių, lapų sekas. Padėjo ežiukams susiruošti žiemai. Sudėliojo ant spygliukų surastas gėrybes: lapus, uogytes, įvairius kankorėžius, riešutus, gėlytes. Vaikams buvo smagu susipažinti su rudenėjančia gamta.