Sporto renginys „Krepšinio fiesta 2023“

Lopšelio-darželio „Eglutė“ „ Girinukų“ grupės ugdytiniai gegužės 12 dieną dalyvavo sporto renginyje „Krepšinio fiesta 2023“, kuris vyko krepšinio akademijos „Saulė“ sporto salėje. Vaikai dalyvavo konkurse „Baudukas“ ir krepšinio varžybose 2×2. Pertraukėlių metu vaikus linksmino klounas, kuris lankstė iš balionų šuniukus, kardus, kepuraites, žaidė su vaikais. Dalyviai gavo dovanų Juozo Nekrošiaus knygą „Sakmė apie oranžinę žvaigždę“ ir  kiekvienam vaikui buvo įteikta po medalį. Vaikai grįžo pilni džiugių emocijų, pasportavę.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2023 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS