Sporto pramoga „Velykų kiškių bėgimas – 2021“

 „Kleviukų“ grupės ugdytiniai dalyvavo masinio bėgimo sporto pramogoje  „Velykų kiškių bėgimas – 2021“ kurį organizavo Vilniaus lopšelis- darželis „Giraitė“. Sporto renginio tikslas formuoti teigiamą požiūrį į fizinį aktyvumą ir sportą.  Šią dieną saulė kvietė mus į lauką. Pasipuošę kiškių ausytėmis, pasiruošę, pirmiausia apšilome ant darželio kalno, juk bėgimas visada prasideda mankšta. O tada startavo 5500 žingsnių bėgimas po darželio teritoriją. Draugiškai nelenktyniaudami visi apibėgome darželio teritoriją, visus takelius ir dar su smagiomis užduotėlėmis. Ačiū „Kleviukų“ grupės tėveliams už pagalbą ir atsineštas ausytes. Sporto pramogą įgyvendino ikimokyklinio ugdymo mokytoja Sandra Martinkutė – Grigaitienė ir judesio korekcijos mokytoja Monika Stancevičienė.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2021 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS