,,Spanguoliukų“ grupės projektas ,,Laukiam Šventų Kalėdų“

                    Visą adventinį laikotarpį ,,Spanguoliukų“ grupės vaikai vykdė sakytinės kalbos projektą ,,Laukiam Šventų Kalėdų“. Projekto metu ugdytiniams buvo sukurtos žaidybinės situacijos, kurių metu vaikai turėjo galimybę  įvairios veiklos metu, mokytis naujų žodžių, pajusti kūrybos džiaugsmą. Tyrinėjo dėžutę : klausėsi garsų, barbeno, uostė. Spėliojo, kas joje galėtų būti. Patys drąsiausi – atidarė. Joje rado peliuką Tuką. Su peliuku vaikai sveikinosi, sakė savo vardus.

            Ugdant gebėjimą klausytis papasakojimo, lavinant atmintį, vaikai klausėsi peliuko pasakojimų apie Advento tradicijas. Atliko įvairias užduotėles: gamino žaisliukus eglutei, puošė eglutę, nykštukų kepures,  klausėsi dainelių, žaidė imitacinius žaidimus.

              Į Šventinį rytmetį vaikai ,,važiavo autobusu“. Klausėsi barbenimo už lango. Sužvarbusią dieną atvėrė duris nykštukui ledinukui, žadino iš miego zuikučius. Su meškinu ėjo pirkti batų. Skaitė peliuko Tuko atneštą laišką nuo Kalėdų senelio. Keliavo prie eglutės. Džiūgavo maiše radę dovanų – knygutes.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2021 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS