„Šoku su tigriuku ir nusiraminu“

Prasidėjus paskutiniajam rudens mėnesiui, lapkričiui, mažuosius „Pagrandukus“ ir auklėtoją Neringą aplankė socialinė pedagogė kartu su piktuoju draugu  TIGRIUKU bei EMOCIJŲ KUBU. Vaikai mokėsi savireguliacijos įgūdžių: laukė savo eilės metant emocijų kubą, stebėjo iškritusią kube matomą emociją ir paeiliui padedami socialinės pedagogės pabandė ją atkartoti – pavaizduoti kūno kalba. Vaikai mokėsi atkartoti emociją  ne tik gestu, mimika, žodžiu, bet ir veiksmu. Galiausiai ugdytiniai susirado po draugą ir kartu poroje sušoko pasiūlytą naujojo draugo Tigriuko šokį „Tigriuko pyktis“, taip sustiprindami užsimezgusią draugystę su tigriuku. Pagrandukai mokėsi atlikti tai, ką liepia tigras: atkartoti jo sakomus garsus, rodomus judesius ir taip išvaryti tigriuko pyktį. Smagiai pašokę vaikučiai artimiau susipažino su tigriuku: paspaudė jam rankytes, mokėsi išlaukti eilės apkabinant, paglostant draugą. Tigriukas šokio metu išvarė savo pyktį lauk,  tapo linksmas bei nusprendė pasilikti grupėje su vaikais ir kartu draugauti.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2021 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS