„Šoku su draugu PAGRANDUKU ir taip nusiraminu“

Lapkričio 9 dieną „Spanguoliukų“ grupėje svečiavosi socialinė pedagogė Aina kartu su Pagranduku, kuris buvo nešinas emocijų kubu. Vaikai mokėsi savireguliacijos įgūdžių klausydami Pagranduko nurodymų: sėdėjo ir laukė savo eilės metant emocijų kubą, stebėjo iškritusį kube matomą jausmą ir paeiliui padedami socialinės pedagogės ir draugo Pagranduko pabandė jį atkartoti – pavaizduoti kūno kalba. Vaikai mokėsi atkartoti emociją skirtingomis mimikomis, gestais, žodžiais, veiksmais. Galiausiai ugdytiniai sušoko šokį pagal dainelę, kurią sudainavo draugas Pagrandukas (dainelė „Tigriuko pyktis“). Mažieji mokėsi atlikti tai, ką liepia Pagrandukas: atkartoti sakomus garsus, rodomus judesius ir taip išvaryti pyktį. Pagrandukas pasinaudojęs Tigriuko dainele šokio metu išvarė savo pyktį lauk. Vaikučiai padėjo išvaryti pyktį ne tik kartu pašokdami, bet ir prieidami prie Pagranduko, jį paglostydami ir nusišypsodami.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2021 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS