Socialinių tyrinėtojų programos „Mes – mąstytojai“ 5-as skyrius „Kaip klausytis visu kūnu?“

Įpusėjus lapkričiui  5-ečiai „Ąžuoliukų“ grupės ugdytiniai nagrinėjo socialinių tyrinėtojų programos „Mes – mąstytojai“ paskutinį skyrių „Kaip klausytis visu kūnu?“. Analizuodami šį skyrių ne tik susipažinome su knygelės herojų Evano, Elės, Džesio ir Molės nuotykiais zoologijos sode, bet ir atlikome užduotis: „Klausykitės visu kūnu“, „Nuotykis zoologijos sode“. Įgyvendinę numatytas užduotis, sužinojome: yra klausomasi visu kūnu, ne vien ausimis; klausomės visu kūnu tam, kad mūsų smegenims būtų lengviau priimti visą informaciją iš mus supančios aplinkos; klausomės visu kūnu, norėdami parodyti, kad klausomės ir siekdami suprasti, kas vyksta. „Ąžuoliukų“ grupės vaikučiai, auklėtojos ir socialinė pedagogė džiaugiasi, kad vaikai atliko visas programoje numatytas užduotis iš 5-ių skyrių „Kaip galvoti ir jausti“, „Kaip veikti kartu siekiant bendro tikslo“, „Kaip suprasti vieniems kitus be žodžių“, „Kaip būti vieningai komandai“ bei „Kaip klausytis visu kūnu“. „Ąžuoliukų“ grupės vaikučiai noriai laukdavo pamokėlių, kantriai atlikdavo užduotėles, todėl dabar turi daug žinių, praplėtė savo akiratį ir rekomenduoja kitiems išbandyti šią programą. Mes jau  pabuvome socialiniais tyrinėtojais – mažaisiais mokslininkais, išmėginkite ir jūs!

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2021 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS