Socialinių emocinių įgūdžių ugdymo programos „Kimochis“ trečias skyrius „Jausmų pamokos“

4-mečiai „Kaštoniukų“ grupės ugdytiniai pirmajame programos „Kimochis“ skyriuje susipažino su kimochis personažais ir jų jausmais, antrajame su kimochis bendravimo raktais, o dabar pradėjo pažintį su „Kimochis“ jausmų pasauliu, trečiu skyriumi „Jausmų pamokos“. Vaikai sužinojo, kad kiekvienas jausmas turi savo Kotowaza – japoniška patarlė – mokymas aptariant kiekvieną jausmą. Ugdytiniai mokėsi identifikuoti ir suprasti savo bei kitų jausmus, valdyti emocijas, ugdė gebėjimą bendrauti naudojant bendravimo ir socialinius-emocinius įrankius pozityviems santykiams užmegzti. Mokėsi būti maloniais, ugdė gebėjimą dalintis. Lavino gebėjimą laikytis eilės ir išlaukti eilėje. Aiškinosi, kad linksmybės turi būti linksmos visiems, sužinojo, kad draugiški veidai kuria draugišką aplinką. Ugdė gebėjimą rasti vietos visiems (įtraukti kitus į žaidimą). Sužinojo, kad normalu būti piktam, bet negerai būti nemaloniam, aiškinosi, ką reiškia jautis nusivylusiam. Ugdytiniai aptarė tokius jausmus kaip malonus ir nemalonus, laimingas, susijaudinęs, draugiškas, atstumtas, piktas, nusivylęs ir kt. Džiaugiamės susipažinę su jausmų pasauliu ir nesustodami ketiname šią pažintį tęsti!

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2022 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS