Socialinio mąstymo programa ,,Mes – mąstytojai“

Nuo spalio mėn darželio grupėje  ,,Kleviukai“   pradėta įgyvendinti socialinio mąstymo programa ,,Mes – mąstytojai“, kurią veda socialinė pedagogė Jurgita. Pirmosios programos dalies ,,Kaip galvoti ir jausti“ užsiėmimų metu vaikai sužinojo apie tai, kad turime kūno dalį vadinamą smegenimis. Smegenų užduotis mąstyti ir generuoti mintis. Žaidybinės veiklos metu vaikai mokėsi suprasti, kaip galvojame ir jaučiame; atrasti skirtumą tarp kalbėjimo ir galvojimo. Su vaikais prisiminėme, kad turime širdį, kuri yra mūsų jausmų sergėtoja. Mokėmės atpažinti savo ir kitų jausmus, suprasti, ką kiti žmonės jaučia pagal jų veido išraišką ir kūno kalbą.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2023 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS