SKU modelio veikla „Girinukų“ grupėje

Š. m. vasario 6 d. pasitelkiant SKU modelio veiklos kalendorių Šiaulių lopšelio–darželio „Eglutė“, „Girinukų“ gr. ugdytiniai, kartu su IU mokytoja Aurelija ir auklėtojos padėjėja Nijole  sulaukė 7 Gytarių progimnazijos mergaičių. Mokinės padėjo vaikams pasidaryti atvirutes, kurios buvo skirtos Valentino dienos sveikinimams. Po rimtesnių darbų mokinės, kartu su vaikais, smagiai leido laiką. Kartu žaidė Lego žaidimus, virė valgyti, puošėsi grupėje esamais rūbeliais. Gerda, Darija ir Žemyna  prisiminė, kaip lankė ,,Girinukų“ grupę, bandė prisiminti kurioje lovytėje miegojo. Merginoms labai patiko bendrauti su mažaisiais draugais ir pažadėjo ateiti dar kartą ir padėti pasigaminti Kaziuko mugei skirtus papuošalus.