SKU MODELIO ĮGYVENDINIMAS PILIETIŠKUMO UGDYMO TEMA „PELĖDŽIUKŲ“ GRUPĖJE

       Kovo 10 d. į „Pelėdžiukų“ grupę atvyko Gytarių progimnazijos 7 a klasės mokinės Dianisa Bizinaitė, Toma Breivytė ir Vesta Kondrotaitė.  Mergaitės mažiesiems papasakojo, kad kovo 11 – dieną švenčiama Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena. Minint šią gražią šventę vaikams buvo priminta kokios yra Lietuvos vėliavos spalvos ir jų reikšmės. Su mergaičių pagalba, vaikai pasitelkiant STEAM, pasirinktomis priemonėmis gamino, kūrė, konstravo dovaną Lietuvai. Vienas iš pasiūlymų buvo susikurti „Laisvės apyrankę“ naudojant tik Lietuvos vėliavos spalvas.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2023 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS