SKU modelio įgyvendinimas pilietiškumo ugdymo tema „Ąžuoliukų“ ir „Kleviukų“ grupėse

Vasario 8 d. į „Kleviukų“ ir „Ąžuoliukų“ grupes atvyko mokiniai iš Šiaulių „Dermės“ mokyklos. Kadangi artėja vasario 16-oji mokiniai atvyko su tikslu – supažindinti mažuosius su Lietuvos valstybės atkūrimo diena ir nuo mažens ugdyti pilietiškumą. Mokiniai su ikimokyklinio ugdymo mokytojomis Ieva Skrupskelyte, Rasa Radavičiene bei logopede-specialiąja pedagoge Deimante Šniukaite kartu su mažaisiais aiškinosi, kas yra Lietuva, kaip atrodo herbas Vytis, kokia Lietuvos vėliava, kas yra Lietuvos sotinė, kaip atrodo Gedimino pilies bokštas bei kuo ypatinga toji vasario  16-oji. Geriau pažinę Lietuvos istoriją „Ąžuoliukai“ ir „Kleviukai“ kartu su mokiniais kibo į darbus ir bendromis jėgomis pastatė Gedimino pilies bokštus.