ŠIRDELĖ LIETUVAI

Šiandien ypatingai yra svarbus mūsų visų laisvės, nepriklausomybės, vienybės siekis, todėl skatiname vaikus, visą darželio bendruomenę švęsti tokią svarbią mūsų šalies šventę – Lietuvos gimtadienį.

Šiais metais jis kitoks – be didelės šventės darželio salėje, o tik temiškai papuoštose grupėse ar namuose. Ugdytiniams ir visai darželio bendruomenei pristatytas Meninio ugdymo mokytojos Vitos ir ikimokyklinio ugdymo mokytojos Sandros Urbelienės sukurtas video, skirtas Vasario 16-tai, Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Tiek namuose, tiek grupėse vaikučiai aktyviai įsitraukė į veiklą, deklamavo, dainavo, mojavo vėliavėlėmis, išklausė himną, susipažino su didžiausiais Lietuvos miestais, Baltijos jūra, lietuvių tautiniu kostiumu. Dainas ir eilėraščius  skyrėme Lietuvai.

Darželio kieme,  ikimokyklinio ugdymo mokytojos Sandra Martinkutė- Grigaitienė ir Sandra Urbelienė, inicijavo akciją  “Lietuvai širdelę skiriu”. Nupieštą trispalvę  širdelę Lietuvai  visa darželio bendruomenė papuošė  vėliavėlėmis.

Ačiū organizatorėms  ir  visiems dalyvavusiems…

Bendruomenės vardu  nuoširdžiai sveikiname visus – su Lietuvos valstybės atkūrimo švente! Lai neblėsta siekis kurti tokią nepriklausomą Lietuvą, kurioje augtų laisvos ir drąsios ateities kartos.