ŠIRDELĖ LIETUVAI

Šiandien ypatingai yra svarbus mūsų visų laisvės, nepriklausomybės, vienybės siekis, todėl skatiname vaikus, visą darželio bendruomenę švęsti tokią svarbią mūsų šalies šventę – Lietuvos gimtadienį.

Šiais metais jis kitoks – be didelės šventės darželio salėje, o tik temiškai papuoštose grupėse ar namuose. Ugdytiniams ir visai darželio bendruomenei pristatytas Meninio ugdymo mokytojos Vitos ir ikimokyklinio ugdymo mokytojos Sandros Urbelienės sukurtas video, skirtas Vasario 16-tai, Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Tiek namuose, tiek grupėse vaikučiai aktyviai įsitraukė į veiklą, deklamavo, dainavo, mojavo vėliavėlėmis, išklausė himną, susipažino su didžiausiais Lietuvos miestais, Baltijos jūra, lietuvių tautiniu kostiumu. Dainas ir eilėraščius  skyrėme Lietuvai.

Darželio kieme,  ikimokyklinio ugdymo mokytojos Sandra Martinkutė- Grigaitienė ir Sandra Urbelienė, inicijavo akciją  “Lietuvai širdelę skiriu”. Nupieštą trispalvę  širdelę Lietuvai  visa darželio bendruomenė papuošė  vėliavėlėmis.

Ačiū organizatorėms  ir  visiems dalyvavusiems…

Bendruomenės vardu  nuoširdžiai sveikiname visus – su Lietuvos valstybės atkūrimo švente! Lai neblėsta siekis kurti tokią nepriklausomą Lietuvą, kurioje augtų laisvos ir drąsios ateities kartos.

 

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2021 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS