Šiaulių miesto Dainų mikrorajono ugdymo įstaigų vaikų ir pedagogų konferencija „Žaisdamas pažįstu Lietuvą“

  Kovo 10 d. „Riešutėlių“ grupės ugdytiniai: Elzė, Domantas, Augustė ir ikimokyklinio ugdymo mokytoja Žydrūnė dalyvavo Šiaulių miesto Dainų mikrorajono ugdymo įstaigų  vaikų ir pedagogų konferencijoje „Žaisdamas pažįstu Lietuvą“. Konferencijos metu pristatė pranešimą „Lietuvos vėliavos spalvos“, dalijosi gerąja darbo patirtimi ugdant vaikų pilietiškumą.   

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2023 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS