„Šermukšniukų“ grupės edukacinė išvyka į biblioteką

Gegužės 6 d. Šiaulių lopšelio-darželio „Eglutė“, „Šermukšniukų“ grupės ugdytiniai, lydimi ikimokyklinių ugdymo mokytojų Neringos Švedienės ir Linos Rimkienės, auklėtojų padėjėjos Laimos Žalienės lankėsi Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės“ filiale. Edukacinės išvykos tikslas – supažindinti ugdytinius su knygų įvairove, ugdyti vaikų pažintinės veiklos ir sakytinės kalbos įgūdžius. Bibliotekoje vaikai apžiūrėjo vaikiškų knygų fondą, išsiaiškino kaip knygos dėliojamos į lentynas. Susipažino su bibliotekos darbuotojų darbu, sužinojo, ką reikia  daryti, kai nori paimti  knygas skaityti į namus, kiek laiko galima laikyti jas namie, kaip jas saugoti. Aplankė ir praleido laiką poilsio ir žaidimų zonose.

Turiningai praleistas laikas bibliotekoje, nuoširdus tarpusavio bendravimas vaikams suteikė daug džiugių emocijų, žadino smalsumą ir meilę knygoms.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2022 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS