„Sekretų paslaptys“

Ištarus žodį „sekretas“ daugelis mintimis sugrįžtame į vaikystę, kai bėgiodami kieme kasdavome duobutes ir jose paslėpdavom iš gėlių, akmenėlių ir kitų radinių sukurti paveikslus, kuriuos norėdami išsaugoti, o vėliau surasti, uždengdavom stiklu. Paslaptys uždengtos stiklu, dažnai slepiamos ilgus metus, neatrastos ar saugomos slaptai, rašytiniuose šaltiniuose, perduodamos gyvais pasakojimais ir vaizdais.

Projekto tikslas – taikant meninius metodus ugdyme, skatinti vaikų aktyvią kūrybinę veiklą, išreiškiant savo gebėjimus kurti, fantazuoti, eksperimentuoti, meniškai išreikšti savo kūrybą po stiklu. Džiaugiamės, kad respublikinis ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų STEAM projektas „Sekretų paslaptys“ sudomino ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojas, kurios sutelkė savo grupių ugdytinius bendram tikslui ir kūrybai.

STEAM projekto „Sekretų paslaptys“ organizatoriai Šiaulių lopšelio-darželio „Eglutė“ ikimokyklinio ugdymo mokytojos Sandra Martinkutė-Grigaitienė, Greta Rimkevičienė, Sandra Tamašauskaitė bei parodos koordinatorė direktorė Roberta Jankūnienė kviečia apžiūrėti STEAM projekto „Sekretų paslaptys“ įamžintas akimirkas.