RUGSĖJO 1-OSIOS ŠVENTINIS RYTMETIS

Rugsėjis beldžiasi į duris ir kviečia vaikučius pradėti naujus mokslo metus. Nuo pat ryto į darželį rinkosi šventiškai pasipuošę vaikučiai, o prie darželio įėjimų juos pasitiko žaislai, kurie taip pat laukė vaikučių.

Nuo pat ryto vaikai linksmai leido laiką su draugais, o 10 val. darželio kieme vyko Mokslo metų atidarymo šventė. Vaikučius, tėvelius pasveikino lopšelio- darželio direktorė Roberta Jankūnienė ir  pavaduotoja ugdymui Jūratė Trepkuvienė.

Ant darželio kalno vaikučiams pramogą vedė Kiškienė nuo Vyžūnų, palydėjusi mokyklon savo sūnų ir Kakė Makė, susiruošusi eiti į darželį. Vaikai dainavo, skaičiavo, pažino spalvas ir  mankštinosi su judesio korekcijos mokytoja. Visi šventės dalyviai, kartu su Kake Make surinko savo svajones, kurios su helio balionais pakilo aukštai, aukštai.

Tikėkimės, kad visų svajonės išsipildys ir naujieji mokslo metai bus sėkmingi!

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2021 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS