Rugsėjo 1-oji – Naujų mokslo metų atidarymo šventė

Nuo pat ryto darželio kieme vyko Mokslo metų atidarymo šventė,  grąžindama vaikų klegesį, juoką ir šypsenas, atnešdama jaudulio, džiugesio ir naujų patirčių. Visą bendruomenę pasveikino lopšelio- darželio direktorė Roberta Jankūnienė ir  pavaduotoja ugdymui Jūratė Trepkuvienė.

Ant darželio kalno vaikučiams pramogą vedė Kiškienė, palydėjusi mokyklon savo kiškučius ir Kakė Makė.  Spalvingai papuoštame darželio kiemelyje visi kartu žaidė, dainavo, skaičiavo, pažino spalvas. Kakė Makė dovanojo kiekvienos grupės vaikučiams vėjo malūnėlius, palinkėdama surasti kuo daugiau draugų , linksmai dainuoti šokti, žaisti  ir kad pildytųsi visos svajonės!

Linkime visiems užsidegimo, kantrybės ir įkvėpimo! Juk čia maži ir dideli draugauja ir vis naujų žinių smalsauja.

Tad keliaukime į naujus mokslo metus! Gero starto!

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2024 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS