„Riešutėlių“ grupės edukacinė išvyka į Jaunujų gamtininkų centrą

   Gegužės 13 d. „Riešutėlių“ grupės vaikučiai lydimi ikimokyklinio ugdymo mokytojų: Danutės ir Žydrūnės, auklėtojų padėjėjos Daivos lankėsi  Jaunųjų gamtininkų centre.  Edukacinės išvykos tikslas – aplankyti V. Kavaliauskienės Katinų muziejų, apžiūrėti eksponatus, supažindinti vaikus su gyvūnėliais. Katinų muziejaus darbuotoja aprodė ir papasakojo vaikams apie  muziejaus įkūrėją, čia gyvenančius katinus, aprodė jų namus, leido juos pamaitinti. Vaikai susidomėję apžiūrinėjo gyvūnėlius: papūgėles, roplius, vabzdžius, graužikus. Turėjo galimybę ir šiuolaikinių technologijų(virtualių akinių) pagalba pamatyti gyvūnėlį, jo elgseną. Lauko erdvėje vaikai padedami mokytojų ieškojo ir susipažino su gyvūnų pėdsakais. Pamatė kaip atrodo ančių, kačių, dramblių, bebrų, kupranugarių ir kitų gyvūnų pėdsakai ir jais sekė, kurie vėl atvedė į Jaunujų gamtininkų centrą ir Katinų muziejų. Vaikams ši edukacinė išvyka suteikė naujų potyrių, žinių ir smagių akimirkų keliaujant visiems drauge.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2022 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS