RESPUBLIKINIS STEAM PROJEKTAS „MANO NAMAI-NAMUČIAI“

Šiaulių lopšelio-darželio „Eglutė“ ikimokyklinio ugdymo mokytojos: Žydrūnė Baltrukėnienė, Sandra Urbelienė, Rimantė Petrauskė vasario mėnesį organizavo respublikinį STEAM projektą „Mano namai-namučiai“. Projekto koordinatorė – direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jūratė Trepkuvienė. Projekto tikslas – taikant STEAM metodus ugdyme, skatinti vaikus aktyviai tyrinėti, eksperimentuoti, kurti, konstruoti savo svajonių namus-namučius. Projekto metu dalyviai naudojo įvairius metodus ir priemones skatinančias vaikus kurti, statyti, spręsti inžinerinius iššūkius ir tobulinti meninius gabumus. Džiaugiamės dalyvių aktyvumu, išradingumu, pedagogų ir tėvų įsitraukimu į vaikų ugdymo procesą, panaudojant inovatyvius STEAM metodus. Sulaukėme 78 dalyvių iš visos Lietuvos ugdymo įstaigų. Visi dalyviai dar kartą patvirtino, kad STEAM suteikia beribes galimybes kurti, tyrinėti ir pažinti mus supančią aplinką.

Dėkojame šio projekto organizatorėms Žydrūnei Baltrukėnienei, Sandrai Urbelienei ,  Rimantei Petrauskei  ir visiems dalyviams už dalyvavimą, bendradarbiavimą. Kviečiame pasigrožėti nuotraukomis ir pasisemti idėjų.