Respublikinis STEAM projektas „Kalėdinių žaisliukų dirbtuvėlės“

Šiaulių lopšelio – darželio „Eglutė“ ikimokyklinio ugdymo mokytojos Neringa Švedienė ir Rimantė Petrauskė 2021 m. gruodžio 1-20 d. organizavo  Respublikinį ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų STEAM projektą „Kalėdinių žaisliukų dirbtuvėlės“. Projektu buvo siekiame, jog mokytojai, taikydami STEAM metodus ugdyme, skatintų ugdytinius aktyviai tyrinėti, eksperimentuoti, kurti, konstruoti kalėdinius žaisliukus, girliandas ir kt. puošybos elementus. Organizatorės ragino aptarti šventinio laikotarpio svarbą, kad ugdytiniai, pajutę šventinę nuotaiką, savarankiškai ar padedami suaugusiųjų  pasirinktų, kuo įvairesnes priemones ir kurtų, modeliuotų, konstruotų kalėdinius žaisliukus, girliandas, dekoracijas, panaudojant gamtinę medžiagą, tekstilę, konstruktorius, antrines žaliavas ir kt.  Norime pasidžiaugti, kad sulaukėme net 75 dalyvių iš skirtingų Lietuvos miestų ir miestelių, virš 100 virtualių nuotraukų, kuriose matosi skirtingų dydžių, formų, tekstūrų, konstruotų, modeliuotų kalėdinių žaisliukų, girliandų, papuošimų. Taip pat nepamiršta užfiksuoti ir pačio kalėdinių dirbtuvėlių proceso. Smagu, jog nuotraukose matosi nemažas pačių ugdytinių kūrybinis indėlis, entuziazmas, pakilios nuotaikos, kūrybiškumas, darbštumas bei noras puoštis ir pasidžiaugti kūrybiniu rezultatu su kitais.

Kviečiame apžiūrėti virtualią projekto nuotraukų parodą ir pasisemti kūrybinių idėjų kitiems metams. Dėkojame projekto organizatorėms Neringai Švedienei, Rimantei Petrauskei ir visiems šalies mokytojams už aktyvų norą kurti, dalintis patirtimi, taip pat  linkime ir šiais metais nenustoti stebinti ne tik save, bet ir aplinkinius, ugdymo procese nebijoti naudoti, kuo daugiau STEAM metodų.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2022 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS