RESPUBLIKINIS STEAM PROJEKTAS „BESMEGENIŲ ŠALYJE“

          Šiaulių lopšelio-darželio ikimokyklinio ugdymo mokytojos Milda Vaškevičienė, Aurelija Pelaitienė ir Danutė Gavers  2023 m. Sausio 16 – vasario 28 d. organizavo Respublikinį ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų STEAM projektą „Besmegenių šalyje“.

       Projekto tikslas – įtraukti bendruomenes į aktyvią kūrybinę veiklą ir taikant STEAM motodikos įvairius elementus sukurti besmegenius.

       Džiaugiamės, kad projekto idėja plačiai pasklido tarp daugelio Lietuvos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų ir sulaukė daug dėmesio. Vaikai kartu su pedagogais eksperimentavo, konstravo, modeliavo, gerino matematinius, inžinierinius, gamtamokslinius gebėjimus, išradingai plėtojo veiklą siekdami įgyvendinti konkrečius sumanymus. Gavome net 241 dalyvių iš daugelio Lietuvos miestų ir miestelių  kūrybiškai, išradingai, iš netradicinių priemonių pagamintus besmegenius. Kviečiame pasigrožėti nuotraukomis!

Dėkojame ikimokyklinio ugdymo mokytojoms Aurelijai Pelaitienei, Mildai Vaškevičienei, Danutei Gravers už STEAM projekto  organizavimą. Tariame nuoširdų AČIŪ visiems projekto dalyviams, kurie pasidalino gerąja patirtimi. 

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2023 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS