Respublikinis STEAM projektas „Advento vainikas“

Šiaulių lopšelio-darželio „Eglutė“ ikimokyklinio ugdymo mokytojos Ala Bagūnienė, Rimantė Petrauskė, Irena Tuzinienė  2022 m. gruodžio 1 – 23 dienomis organizavo Respublikinį ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų STEAM projektą „Advento vainikas“.

Projekto metu siekėme, kad šis Advento vainikas būtų sukurtas vaikų rankomis ir taptų ypatingu Kalėdų laukimo simboliu.

Džiaugiamės, kad projekto idėja plačiai pasklido tarp daugelio Lietuvos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų. Vaikai modeliavo, konstravo, gerino matematinius gebėjimus, išradingai pritaikydami įvairias medžiagas, kūrė Advento vainiką. Sulaukėme 61 dalyvio iš įvairių miestų, o nuotraukų galeriją puošia 88 fotografijos, kuriose matyti ugdytinių darbo procesas bei rezultatai.

Dėkojame ikimokyklinio ugdymo mokytojoms Alai Bagūnienei, Rimantei Petrauskei ir Irenai Tuzinienei už STEAM projekto  organizavimą. Tariame nuoširdų AČIŪ visiems projekto dalyviams, kurie pasidalino gerąja patirtimi.