Respublikinis projektas „Sveikata visus metus 2021“

Lopšelio-darželio „Eglutė“, „Ežiukų-spygliukų“ grupės ugdytiniai, neformaliojo ugdymo mokytoja Monika Stancevičienė ir ikimokyklinio ugdymo mokytoja Aldona Pateckaitė visus metus dalyvavo respublikiniame projekte „Sveikata visus metus 2021“, kurį organizavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras. Pagrindinis tikslas – padėti vaikams įgyti bendrą sveikatos suvokimą, išsiugdyti sveikatai naudingus gebėjimus, įpročius bei nuostatas, atsakomybę už savo ir kitų sveikatą, paskatinti juos rinktis sveiką gyvenimo būdą. Kiekvieną mėnesį organizatoriai kvietė leistis į sveikatos  užduočių kelionę, paskelbdami vis  naują mėnesio  iššūkį, naują užduotį. Pagal pateiktą temą, atsižvelgdami pagal  galimybes, ugdytiniai su mokytojomis kūrybinius iššūkius įgyvendino, fiksavo ir siuntė organizatoriams. Temos buvo įvairios, visos susijusios su sveika gyvensena. Gvildeno  emocinę sveikatą, žalingus įpročius, vaistažolių naudingumą, aplinkos švarinimą, judėjimą ir mankštą, pagalbą sau ir kitiems, higieninius įgūdžius, technologijų saikingą naudojimą. Visų metų iššūkiai buvo tokie:

Vasario mėnuo – „Šiandien esu labai turtingas, nes esu sveikas“.

Kovo mėnuo – „Jaunas judėsi – senas nesigailėsi“.

Balandžio mėnuo – „Juokas vienintelis užkrečiamas dalykas, kurio nereikia bijoti ir saugotis“.

Gegužės mėnuo – „Jeigu kiekvienas šluotų ties savo durimis, tai visa gatvė būtų švari“.

Birželio mėnuo – „Vasaros žolynai – mūsų sveikata“.

Liepos  mėnuo – „Kai nesveikas maistas, reikalingas ir vaistas“.

Rugpjūčio mėnuo – „Oras, saulė ir vanduo -geriausi mūsų draugai, bet…“

Rugsėjo mėnuo – „Draugui ištiesk tik švarią ranką“.

Spalio mėnuo – „Kiekviename žmoguje yra Saulė, tik leiskit jai šviesti“ ( Sokratas)

Lapkričio mėnuo – „Mes esame mūsų pačių istorijos herojai“.

Gruodžio mėnuo – „Nuo pažinimo link sveikatos“.

Štai keletas nuotraukų iš sveikatos užduočių kelionės per visus metus.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2022 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS