RESPUBLIKINIS LOPŠINIŲ ATLIKĖJŲ PROJEKTAS „PELE, PELE, NEŠK MIEGELĮ“

Vykdant Šiaulių lopšelio-darželio „Eglutė“ etninės krypties programą, meninio ugdymo mokytoja Vita Taučienė-Rezgienė lapkričio mėn. organizavo respublikinį  ikimokyklinių ir priešmokyklinių ugdymo įstaigų lopšinių atlikėjų projektą „Pele, pele, nešk miegelį“. Projekto tikslas – puoselėti muzikinį žanrą lopšines, ugdant vaikų muzikinius gebėjimus, meninę saviraišką. Siekta sudominti ikimokyklinių įstaigų meninio ugdymo mokytojus puoselėti senąsias lietuvių liaudies lopšines, ieškoti, domėtis šiuolaikinių autorių sukurtomis lopšinėmis, paruošti ugdytinius jas dainuoti.

Dalyvavo 38 respublikos švietimo įstaigos ir 45 mokytojai,  kurie paruošė ugdytinius ir  pristatė jų atliekamų lopšinių video įrašus. Sukurtas internetinis Facebook puslapis „Pele, pele, nešk miegelį 2021“, kuriame  respublikos pedagogai patalpino lopšinių video, pasidalino gerąją patirtimi, aktyviai diskutavo.  Sulaukta nemažai autentiškų Klaipėdos krašto, aukštaitiškų, žemaitiškų lopšinių bei šiuolaikinių autorių sukurtų lopšinių, kurias atliko 3-6 metukų ugdytiniai.  

Dėkojame projekto organizatorei meninio ugdymo mokytojai Vitai Taučienei-Rezgienei ir visiems šalies meninio ugdymo mokytojams už ugdytinių parengimą dalyvauti respublikiniame muzikiniame projekte „Pele, pele, nešk miegelį“,  video įrašų pateikimą ir pasidalijimą gerąja patirtimi su respublikos pedagogais.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2022 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS