RESPUBLIKINIS KŪRYBINIS PLENERAS „RUDENS MOZAIKA 2021. IKI MĖNULIO IR ATGAL …“

Jau tikru rudeniu dvelkiantį š. m. rugsėjo 17- osios  rytą lopšelio-darželio „Eglutė“ komanda dalyvavo respublikiniame kūrybiniame plenere ,,Rudens mozaika 2021. Iki mėnulio ir atgal…“ Pleneras, kurį organizavo Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyrius ir Šiaulių miesto lopšelis-darželis ,,Coliuklė“,  skirtas 785 Šiaulių miesto gimtadieniui paminėti. Ačiū  ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėjai Jurgitai už puikų eskizą, pagal kurį ir  pristatyta mozaika ,,Kelionė aplink saulę“. Mozaikos kūrimui buvo naudojama visos bendruomenės narių  surinkta  gamtinė medžiaga: uogos, kaštonai, kankorėžiai, gilės, grūdai, vaisiai ir kt. Dėkojame už aktyvumą, bendruomeniškumą, rudeninių gėrybių dovanojimą plenero įgyvendinimui!

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2021 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS