Respublikinis kūrybinis etnografinės kraštotyros konkursas „Jei prakalbėtų, daug pasakytų…“

Kauno tautinės kultūros centras organizavo respublikinį kraštotyros vaikų ir mokinių konkursą „Jei prakalbėtų, daug pasakytų“, skirtą Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.

Konkurso tikslas – puoselėti etninės kultūros vertybes, siekiant pažinti, rinkti ir saugoti senuosius etnografinius buities bei tautodailės dirbinius, atskleidžiant jų prasmę ir  reikšmę žmogui, šeimai, bendruomenei.

Etnines vertybes puoselėjančiame renginyje  dalyvavo ir lopšelio- darželio „Eglutė” vaikučiai. Meninio ugdymo mokytoja Vita supažindino „Sauliukų“ grupės ugdytinius ir parodė, kaip groti su garsaus Šiaulių liaudies instrumentų meistro Alberto Martinaičio pagamintais instrumentais. Susipažino ir su medinėmis Užgavėnių kaukėmis. Lietuvių liaudies instrumentai atgijo Gabrielės, Roko, Edvino rankytėse ir širdelėse.