Respublikinis kūrybinis etnografinės kraštotyros konkursas „Jei prakalbėtų, daug pasakytų…“

Kauno tautinės kultūros centras organizuoja respublikinį kraštotyros vaikų ir mokinių konkursą „Jei prakalbėtų, daug pasakytų“, skirtą Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.

Tikslas – puoselėti etninės kultūros vertybes, siekiant pažinti, rinkti ir saugoti senuosius etnografinius buities bei tautodailės dirbinius, atskleidžiant jų prasmę ir  reikšmę žmogui, šeimai, bendruomenei.

Etnines vertybes puoselėjančiame renginyje  dalyvauja ir lopšelio- darželio „Eglutė” vaikučiai.

Meninio ugdymo mokytoja Vita supažindino “Sauliukų” gr. ugdytinius ir parodė, kaip groti su garsaus Šiaulių liaudies instrumentų meistro Alberto Martinaičio pagamintais instrumentais. Susipažino ir su medinėmis  Užgavėnių kaukėmis

Lietuvių liaudies instrumentai atgyjo Gabrielės, Roko, Edvino rankytėse ir širdelėse.