RESPUBLIKINIS INŽINERINIŲ-KŪRYBINIŲ DIRBTUVIŲ PROJEKTAS „LAISVĖS SKRYDIS“

     „Ąžuoliukų“ grupės ugdytiniai kartu su auklėtoja Vita Tavoriene bei nuotoliniu būdu besiugdančiais ugdytiniais dalyvavo Šiaulių lopšelio – darželio „Voveraitė“ organizuotame respublikiniame ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų inžinerinių – kūrybinių dirbtuvių projekte „Laisvės skrydis“. Šis projektas skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienos paminėjimui STEAM veiklose. Projekto tikslas – skatinti vaikų pažintinę raidą, tikrovės reiškinių pažinimą, techninį mąstymą, sudaryti galimybę atsiskleisti vaikų kūrybiškumui, iniciatyvumui, tobulinti bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius, ugdyti problemų sprendimo įgūdžius, patirti mokėjimo mokytis džiaugsmą.

Vaikai knygose, planšetėje, išmaniajame ekrane apžiūrinėjo skraidančias transporto priemones. Panaudojant lego, duplo ir kitokius konstruktorius kūrybiškai konstravo savo lėktuvus, sprendė inžinerinius klausimus, eksperimentavo, projektavo. Pagal instrukciją lankstė popierinius lėktuvėlius, tobulindami orientavimosi popieriaus lape įgūdžius. Kartu veikiant pavyko įveikti iššūkį – sukonstruoti bendrą lėktuvą iš antrinių žaliavų. Tokio lėktuvo konstravimui buvo panaudotas plastikinis butelis, tualetinio rankšluosčio bei tualetinio popieriaus ritinėliai, ledų pagaliukai, folija. Visi vaikai tapo bendro kūrybinio proceso dalyviai, mokėsi tartis ir džiaugtis bendru pavykusiu rezultatu.

 

 

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2021 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS