RESPUBLIKINIS IKIMOKYKLINIO UGDYMO ĮSTAIGŲ, ANKSTYVOJO AMŽIAUS VAIKŲ, EMOCINĖS SVEIKATOS STIPRINIMO PROJEKTAS „MANO JAUSMAI – MANO DRAUGAI“

Šiaulių lopšelio-darželio „Eglutė“ ikimokyklinio ugdymo mokytojos: Ala Bagūnienė ir Rimantė Petrauskė gegužės mėnesį organizavo respublikinį emocinės sveikatos stiprinimo projektą „Mano jausmai – mano draugai“. Projekto koordinatorė – direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jūratė Trepkuvienė.

Projektas skirtas ankstyvojo amžiaus vaikų grupėms, mat kaip tik antrais – trečiais gyvenimo metais vaikai išgyvena, vadinamąja, trejų metų krizę. Tuo laiku stiprėja vaikų savarankiškumas ir tuo pat metu jie susiduria su gausybę emocijų bei jausmų. Mažiems vaikams būna sunku suprasti kas jiems atsitiko, koks jausmas juos aplankė ir ką su tuo jausmu daryti. Dažnai pradėję lankyti darželį vaikai dar sunkiai kalba, lavėjant kalbai vaikams tampa lengviau apibūdinti žodžiais savo jausmus ir emocijas, spręsti/analizuoti problemas, ieškoti kompromiso. Todėl lavinant emocinį intelektą svarbu skirti dėmesio ir kalbos lavinimui.

Projekto tikslas – ugdant vaikų emocinę sveikatą, sukurti ir pritaikyti smulkiosios motorikos lavinimo priemones ar ugdomąsias veiklas, taip supažindinat vaikus su juos supančiu jausmų pasauliu.

Projekte dalyvavo 31 dalyvis iš visos Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų. Dalyviai pateikė daug įdomių būdų kaip lavinti smulkiąją motoriką ir pasidalijo patirtimi apie vaikų emocinės sveikatos stiprinimo metodus ir galimybes ankstyvajame ikimokykliniame amžiuje. Ikimokyklinio ugdymo mokytojos pasidalijo ilgalaikėmis metodines priemones bei ugdomųjų veiklų idėjomis. Kviečiame peržiūrėti nuotraukų galeriją ir pasisemti idėjų šia aktualia tema.

Dėkojame šio projekto organizatorėms Alai Bagūnienei, Rimantei Petrauskei  ir visiems dalyviams už dalyvavimą, bendradarbiavimą. 

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2021 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS