RESPUBLIKINIS IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO ĮSTAIGŲ FIZINIO AKTYVUMO PROJEKTAS „SENOLIŲ ŽAIDIMAI“ 2022

Šiaulių lopšelio-darželio „Eglutė“ neformaliojo ugdymo mokytoja Monika Stancevičienė ir ikimokyklinio ugdymo mokytoja Sandra Martinkutė-Grigaitienė spalio 10-22 d. vykdė respublikinį ikimokyklinio ugdymo įstaigų fizinio aktyvumo projektą „Senolių žaidimai“.  Projekto tikslas – tenkinti vaikų fizinio aktyvumo poreikį išbandant senolių žaidimus. Projekte dalyvavo 7 įstaigų  2-6 metų ugdytiniai  ir pedagogai. Fizinio aktyvumo veiklos labai įvairios. Ugdytiniai ir pedagogai prisiminė senus liaudies žaidimus tokius kaip: „Miškas‘‘, „Daržas‘‘, „Sodas‘‘, „Katė ir pelė”, „Gyvatės galva“, „Žiužis“, „Jurgelis meistrelis“, „Skaičių pasaulyje“, „Žaltys“, „Pilkasis kiškelis“.  Šio fizinio aktyvumo projekto metu vaikai išbandė senolių žaidimus, mokėsi žaisti pagal taisykles ir dirbti komandoje.

Dėkojame neformaliojo ugdymo mokytojai Monikai Stancevičienei ir ikimokyklinio ugdymo mokytojai Sandrai Martinkutei-Grigaitienei. Tariame nuoširdų AČIŪ visiems projekto dalyviams, kurie pasidalino gerąja patirtimi.