Respublikinė STEAM socialinė akcija „Autistiškas asmuo visuomenėje. Aš palaikau, o tu?“

Šiaulių lopšelio-darželio „Eglutė“ socialinė pedagogė Aina Pocevičienė, logopedė Sigita Denikytė ir ikimokyklinio ugdymo mokytoja Milda Vaškevičienė 2022 m. balandžio 4-15 d. organizavo respublikinę ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų STEAM socialinę akciją „Autistiškas asmuo visuomenėje. Aš palaikau, o tu?“. Akcija buvo siekiama didinti bendruomenių toleranciją kitoniškumui, palaikyti autistiškus asmenis ir dalyvauti kūrybinėje veikloje taikant STEAM metodikos elementus, sukuriant skėčius. Pedagogai kartu su vaikais  konstravo įvairius skėčius, pasitelkdami skirtingas priemones.  Džiaugiamės sulaukę 62 dalyvių ir atliktų jų įvairių bei nepakartojamų  darbelių. Vieni jų atsiuntė po vieną, kiti po 2, 3 ar netgi daugiau.

Dėkojame socialinei pedagogei Ainai Pocevičienei, logopedei Sigitai Denikytei, ikimokyklinio ugdymo mokytojai M. Vaškevičienei. Tariame nuoširdų AČIŪ visiems projekto dalyviams. Kviečiame apžiūrėti virtualią socialinės akcijos parodą, pasidžiaugti vieni kitų darbais. Linkime kiekvienam iš mūsų būti vieningu ir nelikti abejingu, nesvarbu, ar šviestų saulė, ar pūstų vėjas, ar lytų lietus. Mes juk palaikome visus!