Respublikinė STEAM paroda „Mano tėtis“

Paimk ant rankų mielas tėti!
Aš noriu saulės pažiūrėti.
Jinai už debesėlio ten bus,
O tu tėtuk, tikrai stiprus.
Stipriais pečiais uždenk nuo vėjo,
Kol dar aš mažas bėginėju.
Aš tau meilę dovanosiu,
Užaugęs aš tave globosiu…

       Tėvo diena – šventė, kurioje švenčiama tėvystė. Lietuvoje minima pirmąjį birželio sekmadienį. Šią dieną visi sveikinimai skiriami mūsų tėčiams. Norėdami pagerbti tėčius, pavaizduoti juos piešiniuose surengėme respublikinę virtualią ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų  STEAM piešinių parodą „Mano tėtis“. Parodos organizatoriai – ikimokyklinio ugdymo mokytojos: Sandra Martinkutė-Grigaitienė ir Žydrūnė Baltrukėnienė,  parodos koordinatorė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jūratė Trepkuvienė. Respublikos ikimokyklinių ir priešmokyklinių įstaigų ugdytiniai su didele meile ir pagarba, pasitelkę vaizduotę ir patirtį, piešė savo tėvelius. Juk tėveliai vaikų ramstis, stiprybės ir drąsos šaltinis. Džiaugiamės sulaukę išradingai, linksmai pavaizduotų tėčių portretų  ir maloniai kviečiame visus pasigrožėti ir pasidžiaugti  nuostabiais parodos „Mano tėtis“ dalyvių piešiniais.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2023 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS