Respublikinė Steam paroda „Bebriuko draugamiestis“

„Pelėdžiukų“ grupė 2022 m. gegužės 2-13 d. dalyvauja respublikinėje Steam parodoje „Bebriuko draugamiestis“. Parodos organizatorius: Šiaulių miesto lopšelis-darželis „Coliukė“. Paroda skirta Šv. Florijono dienai paminėti. „Pelėdžiukų“ grupės ugdytiniai kartu su ikimokyklinio ugdymo mokytoja Sandra Urbeliene ir padėjėja Janina Smilgevičiene, projektavo imitacinius namelius žemės gyventojams iš tvarių medžiagų, taip atkreipdami dėmesį į žolės deginimo metu kylančius pavojus gyvajai gamtai: masišką vabzdžių, sliekų, vorų, boružių, driežų, kurmių, ežių, kiškių, paukščių jauniklių ir pan. žuvimą gaisro metu. Namelio kūrimui naudojo tvarias, antram gyvenimui prikeltas medžiagas: kartoną, medieną, įvairias gamtines medžiagas: konkorėžius, giles, kaštonus, tuščias kriauklytes, šakeles ir kt.

Sukonstruotą namelį, kurį ugdytiniai pavadino ,,Vabzdžių poilsio namai“, ugdytinių tėveliai nuvežė į Vilniaus Universiteto Šiaulių Akademijos Botanikos sodą, kur yra eksponuojamas iki gegužės 13 dienos.