Respublikinė metodinė-praktinė konferencija „Vaikų emocinės ir fizinės sveikatos stiprinimas ikimokyklinio ugdymo įstaigose“

Lapkričio 15 d. „Zoom“ platformoje Šiaulių lopšelyje-darželyje „Eglutė“ įvyko respublikinė metodinė-praktinė konferencija „Vaikų emocinės ir fizinės sveikatos stiprinimas ikimokyklinio ugdymo įstaigose“. Konferencijos tikslas – skatinti gerosios patirties sklaidą vaikų emocinės ir fizinės sveikatos stiprinimo kontekste.

Konferencijos dalyvius, kurių buvo virš 70 iš įvairių šalies ikimokyklinių ugdymo įstaigų, pasveikino Šiaulių lopšelio-darželio „Eglutė“ direktorė Roberta Jankūnienė. Ji pasidžiaugė galimybe dalytis patirtimi, keistis žiniomis, linkėjo kiekvienam atrasti kažko naujo, nebandyto, nežinomo. Šiaulių miesto PPT psichologė Inga Maslauskienė konferenciją pradėjo nuo aktualios temos „Padėkime jautriam vaikui įveikti kasdienius iššūkius“. Ji aptarė svarbiausius jautrių vaikų ypatumus, pateikė gaires ugdytojams, kaip padėti jautriam vaikui atskleisti įvairius savo gebėjimus, gerinti jo emocinę savijautą. Šiaulių miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistė Agnė Minickaitė pranešime „Fizinės ir emocinės sveikatos stiprinimo būdai, metodai, priemonės“ pateikė, jog emocinę sveikatą stiprinti galima pasitelkiant savo kūrybinį potencialą.

Konferencijos moderatorės Šiaulių lopšelio-darželio „Eglutė“ direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jūratė Trepkuvienė  ir logopedė Sigita Denikytė pristatė dalyvius ir jų pranešimus. Gausus būrys, net 21 pranešėjas iš Vilniaus raj., Šiaulių, Kauno, Vilniaus, Klaipėdos pristatė 13 savo parengtų pranešimų, atsižvelgdami į konferencijos problemines sritis. Pranešimai buvo skaitomi apie fizinę ir emocinę sveikatą ugdymo kontekste, fizinės ir emocinės sveikatos stiprinimo būdus, metodus, priemones, iššūkius, sprendimo būdus, šeimos ir ikimokyklinės įstaigos partnerystę, aplinkos svarbą vaikų fizinei ir emocinei sveikatai.

         Konferencija dar kartą patvirtino, jog norėdami pakeisti visuomenės požiūrį į sveikatą, pirmiausia turime mokyti vaikus rūpintis sveikata, ugdyti sveiką gyvenimo būdą. Labai džiaugiamės ir dėkojame organizatoriams,  pranešėjams ir klausytojams, kurie dalyvavo respublikinėje konferencijoje. Linkime gražių ir prasmingų tolimesnių darbų!

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2023 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS