Respublikinė akcija „Judrūs vaikai – gamtos draugai“

„Ąžuoliukų “ grupės ugdytiniai su ikimokyklinio ugdymo mokytoja Vita Tavoriene ir judesio korekcijos mokytoja Monika Stancevičiene dalyvavo  RIUKKPA organizuotoje respublikinėje švaros  akcijoje „Judrūs vaikai – gamtos draugai“ . Akcijos tikslas -ugdyti vaikų ir pedagogų sveiko gyvenimo būdo nuostatas, mokyti tausoti gamtą, skatinti aktyviai judėti gryname ore. Pedagogės su ugdytiniais  suorganizavo žygį į „Beržynėlio“ parką. Žygio metu ugdytiniai kalbėjo apie šiukšles, kas jas palieka ir kodėl? Ieškojo artimiausių šiukšlinių ir metė į jas šiukšles. Pirmas kelionės etapas – labirintas. Apsižvalgę ir ten radome šiukšlių. Todėl nieko nelaukę bėgome labirinto takeliais, rinkome numestas šiukšles ir radę išėjimą iš labirinto sumetėme šiukšles į šiukšliadėžę. Po to aktyviai pasportavome gamtoje, buvo labai smagu. Žaidėme judrius žaidimus „Diena – naktis“, „Statome tiltą“,  „Katė ir pelės“ ir kt.  Dar pavaikštinėjome po parką, džiaugėmės atgimstančia gamta ir paukštelių čiulbesiais.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2021 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS