Renginys „Sveiki, sulaukę Šv. Velykų. Vaikų Velykėlės“

Balandžio 6 d. Šiaulių lopšelio-darželio „Eglutė“ kiemelyje vyko renginys „Sveiki, sulaukę Šv. Velykų. Vaikų Velykėlės“, kurį sveikinimo žodžiu atidarė įstaigos direktorė Roberta Jankūnienė. Organizatoriai: Velykė (mokytoja Neringa Švedienė), Kiškienė su kiškutėmis (mokytoja Lina Rimkienė ir „Šermukšniukų“ gr. ugdytinės, Aurelija ir Austėja Šalkutės), višta ir viščiukai (Aurelija Kliopkinienė ir „Girinukų“ gr. ugdytiniai) kvietė saugiai, laikantis karantino reikalavimų, susiburti į ratelius ir linksmai paminėti vieną didžiausių pavasario švenčių – Šv. Velykas. Visi, maži ir dideli, šoko Vištos ir viščiukų mokomo šokio, dainavo dainas: „Mes Velykų jau sulaukėme“, „Kiškučio pyragėliai“, „Op zuikučiai“ , linksminosi, žaisdami judrius žaidimus: „Pernešk šaukštu margutį“, „Išsupk kiaušinį“, grožėjosi dekoracijomis „Kiškių šeimynėlė“, „Vištelės namai“, puošė Velykų medį, pačių vaikų ir tėvelių, pedagogų margintais įvairių formų ir dydžių margučiais. Smagu, SKU kalendoriaus dėka, prie organizuojamos šventės prisijungė ir Dainų progimnazija, kuri padovanojo savo rankų darbo kurtus margučius ir taip papuošė Velykų medį. Po šventės, vaikai grįžę į grupes vaišinosi Velykės ir Kiškienės išdalintomis vaišėmis. Nors tą dieną gamta nelepino, bet tikimės, kad šventinės emocijos išliks ilgam.

Tariame nuoširdų AČIŪ renginio „Sveiki, sulaukę Šv. Velykų. Vaikų Velykėlės“ organizatorėms Neringai Švedienei, Linai Rimkienei, Aurelijai Kliopkinienei ir visai bendruomenei už dalyvavimą.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2021 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS