Renginys skirtas Žemės dienai

Tokį šiltą, ramų kovo 20-osios rytą darželio kiemelyje vyko Žemės dienai skirtas rytmetis. Atėjo mergaitė Onutė su nušalusia gėlyte rankose, atskrido sušalusi bitutė ir gandras, nušalęs kojas. Visi laukė šiltų saulutės spindulių, kad sušildytų visą žemę, pabudintų iš žiemos sąstingio. Netikėtai buvo surasta pasislėpusi saulutė, kuri, vaikučiams dainuojant daineles „Saulutė” ir „Sveikinam žemę”, sparčiai pakilo į dangų. Visi mojavo ir linkėjo saulutei šviesti ir šildyti žemę.

Gandras atsinešė laišką nuo parskridusių  paukštelių, kad laikas įkelti inkilėlius į medžius, kad būtų kur dėti kiaušinėlius ir perėti jauniklius. Mergaitė Onutė atnešė inkilą, kurį įkels į medį darželio kieme – taip kviesdama visus pasirūpinti paukšteliais ir įkelti jiems inkilus.

Kad žemė greičiau bustų, visi 2 – 6 metukų ugdytiniai susijungė į didelį ritminį orkestrą, ritmuodami būgneliais, dideliais gimnastikos kamuoliais ir lazdomis, kėgliais, medinėmis kaladėlėmis ir kt. priemonėmis – taip ritmingai ir garsiai budindami žemę. Kai vyresnieji vaikai, susikibę traukinuku, išvažiavo  važinėtis darželio takeliais, tada lopšelinukai stojo prie būgnelių ir labai stipriai ritmavo, budino žemę!

Dėkojame „Gytarių“ progimnazijos  mokinėms, atvykusioms pagal SKU programą ir padėjusioms pasiruošti renginiui.