Renginys „Gamta bunda“

Kovo 26 dieną lopšelio-darželio kieme vyko renginys „Gamta bunda“, skirtas Pasaulinei Žemės dienai paminėti. Direktorė nuotaikingai pasveikino visus su atbundančia gamta ir pakvietė domėtis aplinkosauga, mokytis tausoti gamtą ir ja rūpintis.  Kvietė bendruomenę įsijungiant į Šiaulių kultūros centro organizuotą iniciatyvą „Atkurkime savo Žemę“ pasodinti medelį. Pedagogės Ala Bagūnienė, Danutė Gravers ir Aldona Pateckaitė pabuvo personažais bitute, gandru ir šarka. Kvietė vaikučius prisiminti paukštelių pamėgdžiojimus, deklamuoti  eilėraščius apie pavasarį, saulutę, Žemę, paukštelius.  Muzikos mokytoja Vita kartu su ugdytiniais  dainavo daineles, žaidė žaidimus.  Visa bendruomenė džiaugėsi saulėta diena, puošė aplinką pačių pasidarytomis gėlėmis, kartu su personažais  mokėsi rūšiuoti antrines žaliavas ir pažadėjo Žemei ją saugoti: nešiukšlinti, nevaikyti paukštelių, neskriausti vabaliukų, nelaužyti medelių.  Su dideliu pasididžiavimu ugdytiniai  sodino medelį. Žadėjo jį prižiūrėti, laistyti. Nuo mažų dienų išsiugdytos gamtosaugos nuostatos lems ir tolesnius vaikų santykius su gamta.

Dėkojame renginio organizatorėms A. Pateckaitei, A. Bagūnienei, D. Gravers ir visiems dalyvavusiems renginyje.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2021 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS