„PYRAGŲ DIENA“ SKIRTA „IŠSIPILDYMO AKCIJAI 2023“

Lapkričio 6 d. tradiciškai minima Pyragų diena, kuri yra svarbi pasaulyje, kaip dalinimosi, aukojimo vargstantiems, silpnesniems akcija. TV3 televizijos organizuojamas paramos projektas „Išsipildymo akcija“ sėkmingai gyvuoja nuo 2003 metų. Jau dvidešimtus metus skaičiuojanti tradicija kasmet ištiesia ranką tiems, kuriems mūsų pagalbos reikia labiausiai – itin sunkiomis ar retomis ligomis sergantiems vaikams.
Šiaulių lopšelio-darželio „Eglutė“ bendruomenė noriai prisijungė prie TV3 iniciatyvos. Suburta darželio bendruomenė turėjo vieną tikslą – padėti tiems, kuriems to labiausiai reikia. Abejingų šiam kilniam tikslui nebuvo. Pyragus, sausainius, pyragėlius, keksiukus kepė visi: tėveliai, seneliai kartu su vaikučiais ir darželio darbuotojai. Lapkričio 6-ąją „Eglutė“ nuo pat ryto kvepėjo pyragais. Vakare visi, dideli ir maži, noriai vaišino vieni kitus iškeptų pyragų gabalėliais ir aukojo sergantiems vaikams. „Pyragų dienos“ metu paaukota 740 eurų. Visi pinigai pervesti TV3 „Išsipildymo akcijai 2023“.
Dėkojame mokytojoms – Sandrai Urbelienei, Žydrūnei Baltrukėnienei, Sandrai Martinkutei-Grigaitienei už organizavimą ir visai empatiškai bendruomenei už pyragų kepimą, įsigijimą, aukojimą, buvimą kartu. Juk gerumas, kuriuo dalinamės su kitais, mums visuomet sugrįžta.
Kiek daug kartu galime nuveikti. Lai gerumas ir bendruomeniškumas mus visus vienija.
Tariame nuoširdų AČIŪ!

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2023 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS