Projekto „Futboliukas“ veiklos

Prasideda „Futboliuko“ žiema! Ji žada būti kupina naujų potyrių bei švenčių. „Futboliukas“, kaip ir mažieji „Eglutės“ darželio vaikai , nekantriai laukia Kalėdų Senelio.

Žiūrėk! Už lango pradeda snigti, nuotaikos darosi vis labiau šventiškos. Mes „Kleviukų“, „Girinukų“ ir „Sauliukų“ grupių vaikai su „Futboliuku“ norime pajaustų  švenčių dvasią. Pasitikime gražiausias žiemos šventes pasipuošę.

                     Kalėdos ir futbolas – puikus derinys. „Girinukų“ grupės vaikai su auklėtoja savo grupės eglutę papuošė spalvotais futbolo kamuoliukais. Kadangi nekantriai laukiame Kalėdų Senelio apsilankymo, „Kleviukų“ grupės ugdytiniai Aretas ir Džiugas paruošė jam staigmeną! Sukūrė ir išmoko padeklamuoti kalėdinį eilėraštį. O „Sauliukų“ grupės vaikai mokė Kalėdų senelį kaip reikia varytis kamuolį. O visas šias smagias veiklas apjungė „Kalėdinė įvarčių fiesta“. Atskiromis grupėmis visi vaikai smagiai spardė kamuolį į vartus, ir džiaugėsi savo bei draugų įvarčiais. 

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2021 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS