Projektas „Vaikų Velykėlės 2022“

Labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“ šiais metais vėl organizavo jau tradicija tapusį „Vaikų Velykėlių“ projektą. Tai projektas, puoselėjantis senas lietuviškas tradicijas, ugdantis tautišką vaikų mąstyseną. Vykdydami projektą „Vaikų Velykėlės 2022“ balandžio mėn. įsitraukė ir mūsų lopšelio-darželio „Kleviukų“, „Šermukšniukų“, „Ežiukų-Spygliukų“, „Riešutėlių“ grupės mokytojos su ugdytiniais ir jų tėveliais. Projekto metu visi maži ir dideli buvo kviečiami išmarginti Didžiuosius margučius. Didieji margučiai buvo marginami bendradarbiaujant su ugdytinių tėveliais, naudojant įvairias priemones bei technikas. Už tradicijų puoselėjimą, kūrybiškus darbelius iš respublikinio projekto iniciatorių jau sulaukėme ir specialiai skirtų dovanų – vienos iš geriausių lietuvių autorių knygų.

 

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2022 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS