Projektas „Mažasis golfas“

Balandžio – gegužės mėnesiais „Riešutėlių“ grupėje buvo vykdomas ilgalaikis sporto projektas „Mažasis golfas“, kurį įgyvendino ikimokyklinio ugdymo mokytoja Greta Rimkevičienė ir „Riešutėlių“ grupės mokytojos Žydrūnė Baltrukėnienė, Danutė Gravers. Šiuo projektu buvo siekiama vaikams kurti judėjimo džiaugsmą, įtraukti ir paskatinti išbandyti kuo įvairesnes fizinio aktyvumo formas, sporto šakas, galimybę mažiesiems išbandyti dar neatrastą sporto šaką, lavinti skirtingus judėjimo įgūdžius, populiarinti tikrąjį golfą, skatinti fizinį aktyvumą, skiepyti vaikams olimpines vertybes, kilnų elgesį, didinti specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių vaikų integraciją, plėtoti tėvų, pedagogų ir socialinių partnerių bendradarbiavimą.

Viso projekto metu vyko įvairios patyriminės veiklos, kurių metu vaikai susipažino su golfo inventoriumi, šio žaidimo taisyklėmis, taip pat vaikai išmoko naudotis golfo įranga, buvo skiriamas ypatingas dėmesys vaikų tarpusavio bendradarbiavimui golfo žaidimo metu. Projekto veiklos vyko ne tik darželio sporto salėje, bet ir lauko aikštelėje.

Projekto „Mažasis golfas“ metu vaikai išmoko pagal paskirtį naudotis golfo lazdomis, stovėti atitinkamoje padėtyje ir teisingai mušti golfo kamuoliuką. „Riešutėlių“ grupės ugdytiniai atliko 8 projekte numatytas užduotis: „Mega ridenimas“, „Rollerama“, „Vėliavėlės ataka“, „Taikinys“, „Piramidė“, „Saulutė“, „Duobučių lietus“, „Sala“. Geriausiai vaikams sekėsi lazda ridenti kamuoliuką ir pataikyti į taikinį. Sunkiau sekėsi kamuoliuką pakelti į orą, permušti jį per kliūtį ir pataikyti į taikinį.

Projektas vaikams suteikė daug žinių apie golfo žaidimą, skatino būti azartiškais bei siekti kuo geresnių sportinių rezultatų, treniruotis ir kamuoliuką pataikyti kuo tiksliau į taikinį bei pelnyti kuo daugiau taškų. Taip pat šis projektas suartino grupės vaikus, jie noriai stengėsi ne tik patys išmokti žaisti kuo geriau golfo žaidimą, bet mielai savo turimomis žiniomis bei praktiniais įgūdžiais dalinosi kartu su savo grupės draugais.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2024 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS