Projektas „Iš darželio į mokyklą“

Nuo rudens lopšelis-darželis ,,Eglutė“, „Sandoros“ ir Gytarių progimnazijos vykdo projektą „Iš darželio į mokyklą“. Projekto tikslas – ugdyti vaikų kompetencijas, skatinančias tapti mokiniu, padėti tenkinti pažinimo, saviraiškos ir bendravimo poreikius, kuriant palankias sąlygas pažintinei, kultūrinei, komunikacinei veiklai. Kovo 25-oji yra labai reikšminga mūsų tradicinio kalendoriaus data. Tai gandro parskridimo iš tolimos kelionės šventė – Gandrinės! Kovo 24 d. lopšelyje-darželyje „Kaštoniukų“, „Girinukų“ ir „Riešutėlių“ grupės vaikučiai susitiko su ,,Sandoros“ ir Gytarių progimnazijos PUG vaikais. Logopedės Sigita ir Deimantė organizavo renginį „Gandrinės 2023 ir STEAM veiklos“. Rytmečio dalyviai susitiko salėje, vaikučiai atidžiai klausėsi lietuvių liaudies pasakos „Gandras“, prisiminė patarles bei mįsles apie jį. Vėliau vaikai buvo pakviesti į kūrybines dirbtuves, kurių metu naudojant STEAM elementus: konstravo, dėliojo, maketavo, lankstė, lygino gandrus. Visi renginio dalyviai pasigamino sveikinimus, kuriais rytoj pasveikins savo tėvelius bei artimuosius su tikrąją gandro diena. Viso renginio kulminacija – gandro dovanų paieška lauko aikštyne. Visus nudžiugino bei nustebino jo paliktos dovanos sukabintos medžiuose.

Palinkėję vieni kitiems gražaus pavasario, išsiskirstėme. Kas žino, gal dar susitiksime mokykloje?

Dėkojame „Gytarių“ progimnazijos  mokinėms, atvykusioms pagal SKU programą ir padėjusioms pasiruošti renginiui.