PROJEKTAS „IŠ DARŽELIO Į MOKYKLĄ“

     Projektas „Iš darželio į mokyklą“ su mūsų mikrorajono „Sandoros“ ir Gytarių progimnazijomis tęsiasi, džiugindamas ir vaikus, ir pedagogus – projektas kryptingai veda vaikus  mokyklos link. Palaipsniui padedame vaikams pereiti nuo vienos ugdymo pakopos į kitą. 

     Spalio 27 d. „Sandoros“ progimnazijoje vyko renginys „Rudenėlio spalvos ir džiaugsmai“. Jame dalyvavę ikimokyklinio amžiaus vaikučiai iš „Girinukų“ grupės turėjo galimybę susipažinti su mokykla. Gavę užduočių žemėlapį ir lydimi logopedės Sigitos bei mokytojos Aurelijos mažieji renginio dalyviai keliavo mokyklos koridorių labirintais ir įvairiose progimnazijos erdvėse įtvirtino savo žinias apie uogas, vaisius, daržoves: „marinavo“, klasifikavo miško, sodo, daržo gėrybes,  užrištomis akimis bandė jas atpažinti. Visiems labai norėjosi pažaisti prie SMART lentos ir paliesti interaktyvųjį ekraną. Dalyvaudami šiame renginyje mūsų ugdytiniai buvo aktyvūs, žingeidūs, puikiai nusiteikę.  Juos domino ne tik užduotėlės, bet ir mokyklos aplinka – susidomėję stebėjo didžiulį akvariumą, sensorinę sienelę, prisėdo šalia moksleivių ant minkštasuolių, drąsiausi net pakalbino juos. Berniukai  rikiavosi prie teniso stalo, tik kamuoliuko nerado… Tai buvo šaunus laikas kartu!

     Kviečiame pažiūrėti  „Sandoros“ progimnazijoje užfiksuotas akimirkas!

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2022 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS