Projektas „Ikimokyklinukų žiemos olimpiada 2021“

            „Pelėdžiukų“ grupės ugdytiniai kartu su ikimokyklinio ugdymo mokytojomis Sandra Urbeliene ir Vaida Letukaite – Konrotiene, bei judesio korekcijos mokytoja Monika Stancevičiene dalyvavo respublikiniame projekte „Ikimokyklinukų žiemos olimpiada 2021“ . Šį renginį organizavo Kauno lopšelis – darželis „Spragtukas“ ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija.  Projekto tikslas – tenkinti vaikų fizinio aktyvumo poreikį išbandant žiemos sporto šakas, bei skatinti ugdytinių šeimų sveiką gyvenimo būdą žiemos periodu.

„Pelėdžiukų“ grupės ugdytiniai buvo skatinami išbandyti žiemos sporto šakas su savo šeimomis. Kelias sporto šakas išbandėme ir darželyje su lankančiais vaikais. Pirma išbandėme ledo ritulio žaidimą, bandėme apsivaryti kamuolį apie kūgius.  Bet  visų vaikų mėgstamiausia sporto šaka „Rogučių sportas“. Darželyje surengėme olimpinė rogučių čiuožimą, vyko ir pusfinaliai ir finalas ir nugalėtojas buvo apdovanotas olimpine taure. Namuose šeimos taip pat aktyviai treniravosi rogučių sporte ir smagiai bei aktyviai leido laiką lauke.

 

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2021 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS