PROJEKTAS „FUTBOLIUKAS“ JAU DARŽELYJE

Spalio mėnesį lopšelyje-darželyje „Eglutė“  startavo smagusis, vikrusis, įdomusis projektas „Futboliukas“. Projekto tikslas – naudojant žaidimus ir pedagoginę „smagaus futbolo žaidimo koncepciją“ suteikti vertingos ir praturtinančios žaidimo patirties vaikams, taip pat populiarinti futbolą, sudominant jaunuosius žaidėjus ir ugdant įvairiausius jų talentus.

Organizuojant žaidimus siekiama skatinti bei stiprinti draugystę ir sportinį bendradarbiavimą tarp projekto organizatorių, dalyvių, o taip pat ir kaimyninių bendruomenių.

Šiais metais projekte dalyvauja „Girinukų“, „Kleviukų‘ ir „Sauliukų“ grupių vaikai. Vaikai sukūrė  savo grupės plakatus, taisykles, kurių laikysis visus metus, bei po truputį, nedideliais žingsneliais, pasinėrė į „futboliuko“ pasaulį.  Šį mėnesį, mažieji mokėsi varytis kamuolį tiesiai, į šoną, apsivaryti kliūtis ir perduoti kamuolį vienas kitam. Visi aktyviai sportavo, bei linksmai žaidė futbolą. Štai kelios akimirkos iš mūsų treniruočių. 

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2021 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS