PROJEKTAS „FUTBOLIUKAS“

Lapkričio mėnesį  grupių ,,Bitutės“, ,,Ežiukai“ ir ,,Kleviukai“  vaikai ir toliau sėkmingai atliko visas šiam mėnesiui skirtas užduotis. Kaip ir praėjusį mėnesį, taip ir šį, vaikai atliko lapkričio mėnesio spalvinimo ir mąstymo užduotėles ,,Futboliuko“ knygelėje, taip pat atliko smagias interaktyvias užduotėles, naudodami kompiuterį, planšetes ar interaktyvią lentą. Šį mėnesį  vaikai turėjo progą susipažinti su tikru futbolo treneriu Mindaugu Rudaičiu, kuris atvyko iš Šiaulių futbolo akademijos pravesti vaikams labai smagios futbolo veiklos. Vaikams veikla ir futbolo treneris labai patiko. Taip pat, šį mėnesį vaikai mokėsi ir naujų kamuolio varymo(si) bei perdavimo technikų. Visos trys darželio grupės (dalyvaujančios ,,Futboliuko“ projekte) turėjo bendrą laiką sporto salėje, kur apšilimą, futbolo sportinę veiklą ir prasitempimo pratimus vedė projekto vadovė Greta Rimkevičienė. Šis mėnesis buvo gausus džiugių emocijų bei naujų potyrių. Vaikai nekantrauja atlikti sekančias projekto ,,Futboliukas“ užduotis.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2024 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS