Piešinių konkurse – II vieta

Šiaulių miesto savivaldybės administracija organizavo piešinių konkursą „Aš ir mano ateities Šiauliai“. Piešinių konkurse dalyvavo „Kleviukų“ grupės auklėtiniai Eva Tamošaitytė ir Dilanas Bizinas. Komisija atrinkto Evutės piešinuką, kuris laimėjo II-ąją vietą. Ikimokyklinio ugdymo mokytojai Sandrai Martinkutei–Grigaitienei Šiaulių miesto Meras įteikė padėkos raštą, už ugdytinės parengimą piešinių konkursui.

Šaunuolės!

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2022 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS