,,Pelėdžiukų‘‘ grupės ugdytinių ir jų tėvelių kūrybinių darbų paroda „Tolerancijos miestas – Šiauliai“

,,Pelėdžiukų“ grupės ugdytiniai ir jų  tėveliai aktyviai dalyvavo paminint tarptautinę Tolerancijos dieną. Šiai dienai sukūrė TOLERANCIJOS miestą-Šiaulius. Tai pats tolerantiškiausias miestas – nusprendė ugdytiniai.  Kad sukurtų miestą, ugdytiniai konstravo  namus kartu su tėveliais ir kitais šeimos nariais, naudodami įvairias dėžes, dėžutes bei kitas medžiagas ( putplastį, tinklelius nuo vabzdžių, įvairius tapetus, modeliną, plastiliną, įvairius lipdukus ir kt.)  Kiekvienas ugdytinis  sukonstravo savo namą, kuriame gyvena ir  atnešęs į grupę pristatė. Papasakojo, kaip juos projektavo, konstravo, dekoravo ir  kas padėjo (mama, tėtis, sesė, brolis, močiutė, senelis) ir kokias medžiagas, priemones ir antrines žaliavas naudojo. Ugdytinai gebėjo papasakoti  kur jie  gyvena  (namas/butas/gatvė), kiek šeimos narių gyvena kartu, ar daug aplink  kaimynų gyvena ir ar kaimynai tolerantiški? Visi  daug diskutavo apie namų skirtumus, skaičiavo namų aukštus, lygino kurie aukštesni, žemesni, kieno daugiaaukščiai namai, o kieno vieno aukšto namai.,, Pelėdžiukų“ grupės ugdytinių ir jų tėvelių  Tolerancijos miesto namų paroda  eksponuojama įstaigos koridoriuje . Dėkojame visiems  už bendradarbiavimą, kūrybiškumą, išradingumą ir šaunias idėjas.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2021 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS